Thetahealing® Eğitimi

 

 YILIN EN İYİ KOÇLUK MERKEZİ HELPA AKADEMİ SEÇİLDİ!

Kurucumuz Gülşah Sam 2019 Yılının En İyi Kişisel Gelişim Uzmanı Ödülü Aldı

 

HELPA AKADEMİ BİLGİ İÇİN : 0312 440 13 97 


 

ThetaHealing® Nedir?

    Theta Healing®, hayatımızda mucize değişimler yaratan,derin meditasyon ve dua ile birlikte uygulanan bilinçaltı tekniğidir. Bize hizmet etmeyen negatif düşünceleri ve aynı zamanda bizi kısıtlayan, mutsuz eden kök inançlarımızın bilinçaltımızdan temizlenmesini sağlar.

Theta ismini beyin dalgalarından almıştır.

Beş farklı beyin dalgası vardır Bunlar GammaBetaAlphaTheta ve Delta'dır.

 - Gamma (26-100 Hz) - Bir sorunla uğraşırken, öğrenirken.

Beta (14-32 Hz) - Günlük olağan faaliyetlerde.

Alpha (7-14 Hz) - Zihinsel gevşeme, rahatlama.

Theta (4-7 Hz ) - Uyuklama durumu, bilinçaltı zihin.

Delta (1-4 Hz ) - Derin uyku. (Koma durumu)

    Uyurken beyindeki dalga boyu Theta dalga boyundadır,bu dalga boyunda kolayca bilinçaltıyla bağlantıya geçebilir,böylelikle evrendeki yaşam enerjisi ilede bağlantıda olunur,bu yüzden ThetaHealing® yaşamı tamamen değiştiren,yaşam enerjisini arttıran,güçlü,etkili,anda değişim yapan ve kalıcı bir tekniktir.      

  ThetaHealing® Nasıl Uygulanır?

     Anne rahmine düştüğümüz andan itibaren her şeyi bilinçaltına kaydetmeye başlarız. Doğumumuzla birlikte çocukluk döneminde duyduğumuz, gördüğümüz ve hissettiklerimizle birlikte kayıtlar devam eder. Bilinçaltı kalıplarımız sadece bize ait düşüncelerden oluşmaz. Atalarımızdan bize aktarılan genetik kodlar, toplumdan öğrendiklerimiz ve benimsediğimiz inançlarda bilinçaltımızda depolanır. Bilinçaltımız, bilinçli zihnimize göre daha aktiftir ve düşüncelerimizin %80'ini oluşturur. Bizler ise sürekli olarak bilinçaltımızın isteklerini gerçekleştiririz. Bize hizmet etmeyen bilinçaltı kalıpları sürekli istemediğimiz şeyleri bize yaptırır.

    ThetaHealing® tekniğinde bilinçaltımızda bulunan his kalıpları dört düzeyde (öz, genetik, tarih, ruhsal) değiştirildiği için olumsuz kalıp tamamen ortadan kaldırılır yerine olumlu kalıp konur.

     Çözümlenmesi istenilen konu ile ilgili (iş, para, ilişkiler, sağlık, korkular vb...) Kazma çalışması yapılarak kişiye hizmet etmeyen ve yaşadığı olumsuz durumu hayatına çekmesine sebep olan inançları bulunur. Kas testi (kinesyoloji) uygulanarak kişide bu inançların var olduğu onaylanır. (Bedenimiz ile bilinçaltımız arasında bir bağ olduğu için kas testi ile tüm olumsuz inançlarımızı tespit edebiliriz.) Olumsuz inançların değiştirilmesi için kişinin bilinçaltı theta seviyesine çıkartılıp, dört seviyede (öz, genetik, tarih, ruhsal) olumsuz kalıp iptal edilir ve yerine olumlu kalıp yerleştirilir. Olumlu kalıba ait his yüklemeleri yapılır.

 His yüklemesi nedir?

   Daha önce tanımadığımız,bilmediğimiz duyguların bilinçaltına tanıtılmasıdır.Olumlu hisleri aktif etmek için kullanılır. His yüklemesi yapıldığı an sistem işlemeye başlar ve sonuçları hemen alınır. Bu teknik sadece ThetaHealing® çalışmalarında bulunur.

  Theta Healing ® Tekniğinin Diğer Tekniklerden Farkı Nedir?

  ThetaHealing® tekniğinin diğer tekniklerden farkı; dört düzeydeki inanç kalıplarının aynı anda değiştirilmesidir. ThetaHealing® tekniğinde bizim bilinçaltımıza kaydettiğimiz inançların dışında, atalarımızdan taşıdığımız inançlarımız, kollektif bilinçaltından aldığımız inançlarımız ve ruhumuzun kaydettiği inançlar değiştirilir. Bu inanç kalıpları tüm ‘Dna’larımızdan,  aura alanımızdan ve fiziksel bedenimizden temizlenir. Bu çalışmalar theta dalga boyunda yapıldığı için beklemek gerekmez ve anda değişim ve dönüşüm yaşanır.

 ThetaHealing® Tekniğinden Hangi Konularda Yararlanabilirim?

   Hayatınız boyunca yaratmış olduğunuz acı, şok, travmalarda oldukça etkilidir. Ayrıca ;İlişkiler, Para Problemleri, İş Problemleri, Sağlık Problemleri, Korkular, Takıntılar, Kendine Güven, Suçluluk, Kıskançlık, Endişe, Yetersizlik, Değersizlik, Borçluluk, Taciz, Bağımlılıklar ve daha pek çok konuda theta healing çözüm üretir!

 

 

THETAHEALİNG® BASİC DNA TEMEL SEVİYE SEMİNERİ BAŞLIKLARI

• ThetaHealing® Tekniği

• Kelimelerin ve Düşüncelerin Gücü

• Özgür İrade ve Birlikte Yaratım

• Sezgisel Yetenekler

• Bilinçaltı okuma

• Şifanın Kuralları / Şifa Tekniği

• Kişisel şifa ve Grup şifaları

• Neden kişiler iyileşmezler?

• Hastalıkların belirlenmesi için Beden Taraması

• İnanç Çalışması-Korku Kazma Tekniği

• Anahtar inançlar ve onları nasıl değiştirebiliriz?

• His Çalışması

• Ruh Arkadaşları

• Ruh Parçacıkları

• Kas testi: Kinesioloji

• 5 Beyin Dalgaları: Beta, Alpha, Theta, Delta, Gama

• İnanç Sistemleri: Öz inanç, Ruhsal, Genetik ve Geçmiş Seviye

• Varoluşun 7 Seviyesi

• Hayallerinizi gerçekleştirmek

• Tezahür ettirme

• Sezgilerinizin akitive edilmesi

• Kısıtlanmış inançların pozitif inançlarla yer değiştirilmesi

• Kısıtlanmış duyguların, pozitif duygularla yer değiştirilmesi

• Koruyucu Melekler

• Psişik Saldırılar (Olumsuz düşünce formları)

• İnanç Çalışması-Korku Kazma Tekniği

• DNA Değişimi – Gen Yenileme

• Uygulayıcının Sorumlulukları

 

****Thetahealing ® Basic DNA Semineri ile
* Kısıtlanmış inançlarınızı temizlemek ve pozitif düşüncelerle hayatınızı yaşamak için zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu eğitme metodunu öğrenmiş olacaksınız.
*Gençlik ve canlılık kromozomu aktive edilecek, telomerler yaşlanma sürecini geriye çevirmek için güçlendirilecek ve öğrenciler Yaratıcı’nın Koşulsuz Sevgi enerjisine açılımı deneyimleyecekler.
*Kendi inançlarınızı belirlemeyi ve bunun yanında sınıftaki diğer kişilerin inançlarını çıkartmayı öğreneceksiniz. (Bu uygulama geleneksel psikoterapinin inanç sistemlerini ortaya çıkartmak için seneler sürebilen sürecini çabuk bir şekilde belirleyerek, bedene sınırlayıcı inançlarını veya hislerini pozitif olanla nasıl değiştireceğini gösterir.)
*Genetik olarak almış olduğunuz tüm hastalıkları, fakirliği, şanssızlığı, başarısızlığı genlerinizden nasıl değiştireceğinizi; pozitif olanı, sağlıklı olanı nasıl yerleştireceğinizi öğreneceksiniz.
*Beyin kimyasallarınızı nasıl dengeleyeceğinizi; şişmanlamanın ve her tür hastalığın nedenlerini ve sağlıkla nasıl yer değiştirileceğini öğreneceksiniz.
*Vücudunuzda ihtiyacınız olmayan radyasyondan, ağır metallerden nasıl temizleneceğinizi öğreneceksiniz.
*Vücudunuzda ihtiyacınızdan fazlası olan parazitleri, bakterileri, virüsleri ve mantarları nasıl temizleyeceğiniz öğreneceksiniz.
*İstek, dilek ve niyetlerinizi nasıl gerçekleştireceğinizi, nasıl yaratacağınızla ilgi teknikleri öğreneceksiniz.
*Hayatınızı keyifle, aşkla, sevgiyle, mutluluk bolluk ve bereketle paylaşacağınız ruh arkadaşınızı (eş, iş arkadaşı, çocuk, kedi, köpek vb.) hayatınıza nasıl çekeceğinizle ilgili teknikleri öğreneceksiniz.

 

**** Seminer sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing® Institute Of Knowledge Sertifikası verilecek ve  sertifika sahipleri ThetaHealing® sayfasında, “Türkiye” başlığı altında yer alacaktır. Ders notu ile birlikte ThetaHealing Kitabı Hediye edilecektir.

**** Seminer ardı ardına 3 gün (15 saat) sürer. 2 gece uyku süreci geçirilmesi gereklidir.

 

 

Beni Arayın