Aile Koçluğu Eğitimi

 

 YILIN EN İYİ KOÇLUK MERKEZİ HELPA AKADEMİ SEÇİLDİ!

ÖNEMLİ UYARI!

***

 Kocluk Egitimi alırken lütfen eğitmen niteliklerine dikkat ediniz. İInsanlara yol arkadasliği yapmak amacli aldığınız bu eğitimlerin, insan psikolojisi konusunda eğitim almış  eğitmenler tarafından verilmesi herzaman daha avantajlıdır. Eğitmenimiz Göknur Serdar Ankara Üniversitesi Psikoloji mezunudur. Kurucumuz Gülşah Sam Orhan MEB onaylı Eğitici,  Atılım Üniversitesİ Endüstri Mühendisliği mezunu, aynı zamanda St Clements Üniversitesi klinik psikoloji Yüksek Lisans mezunudur. St Clements Üniversitesi 90 ülkede Akreditasyonlara  sahip, YÖK tarafından tanımayan Uluslar Arası alanda pek çok ülkede kampüsü bulunan saygın bir kurumdur. . Firmamızda Koçluk Eğitim ve Koçluk Seansları dışında uygulamalar yapılmamakta, Tanı, Teşhis, Tedavi gibi hassas konular için işin uzmanlarına başvurulması önerilmektedir. 

HELPA AKADEMİ BİLGİ İÇİN : 0312 440 13 97 


 

HELPA AKADEMİ ANKARANIN İLK  ULUSLAR ARASI ÜYELİK SAĞLAYAN KO

Yaşam koçluğu eğitimimiz 5 tam gün teorik bölüm ve + 1 yillik uygulama sürecinden oluşmaktadir. İlk 5 gün katilim zorunludur, 5  günün sonunda sertifikalar teslim edilecek, 1 yillik uygulama katilimi sonrasinda ise kurumumuz onayli başari sertifikasi verilecektir. Koçluk eğitimlerimizin tümünde psikometrik koçluk testleri eğitimi ücretsiz verilmektedir.

Detayli bilgi için: 0312 440 13 97 den ulaşınız.

Aile koçluğu eğitimimiz psikometrik aile testleri ve ilişki düzenleme tekniklerini içermektedir. Eğitim içerigimiz telifli olduğu için eğitim süresince katılımcılarımızla paylaşılacaktır.

Beni Arayın